O nás

Našim cieľom je prinášať najvyššiu hodnotu svojim zákazníkom

Sme rodinná obchodná spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom aj zahraničnom trhu v oblasti obalových materiálov od roku 1999.

Spočiatku sme pôsobili ako výrobno-obchodná spoločnosť , ktorej hlavným zameraním bol veľkoobchodný predaj kompletného sortimentu obalového materiálu od mikroténu, LDPE a HDPE fólií, polypropylénových fólií, stretch fólií, viazacích pások, plastových obalov a hlavne výroba kartónov a preložiek z vlnitej lepenky.

Kvalita je u nás na prvom mieste , až potom kvantita. Dokážeme zákazníkom ponúknuť bublinkovú fóliu aj vlnitú lepenku v šírkach od 10 cm až po 200 cm v akomkoľvek návine. Taktiež vyrábame doplnkový sortiment ako sú prírezy a vrecká.

Čísla hovoria sami za seba

Rokov skúseností
0
Zamestnancov
0
Dlhoročných partnerov
0 +

Stať sa úspešnou firmou je ťažké, ale omnoho ťažšie je ňou zostať a neustále napredovať. Preto sa snažíme budovať našu značku a imidž na týchto hodnotách - výroba produktov na mieru podľa želania zákazníka, široký výber produktov, výhodné ceny, najkvalitnejšie služby a hlavne vlastná autodoprava, ktorá zaručuje čo najrýchlejší export tovarov k zákazníkom.

Doprava

Máme dve súpravy vozidiel, s celkovou hmotnosťou do 7,0 t. a objemom 100m3 a dvomi súpravami vozidiel s celkovou hmotnosťou do 10,00 t. objemom 120m3. Taktiež vlastníme kamión Scania R420 do 24t. Pri menších zákazkách využívame dodávkové vozidlá s objemom 20m3. V súčasnosti náš import a export zahŕňa tieto štáty : ČR, PL, AT, HU, UA.

Výrobné priestory

V roku 2020 sme začali s výstavbou vlastného logistického centra spočívajúceho z hlavnej výrobnej haly a nových skladových priestorov s rozlohou cez 2500 m2. 

Za každý úspech firmy treba ďakovať našim zákazníkom. Práve oni pomohli dostať AJAX Corporation s.r.o. medzi najúspešnejšie firmy v oblasti obalových materiálov.

SociÁlne médiá

Copyright © 2022