Kartónové preložky z vlnitej lepenky sú praktické riešenie na stabilizáciu a ochranu tovaru pri balení, skladovaní a transporte. Používajú sa na oddelenie vrstiev, ochranu povrchov pred odrením, spevnenie dna krabice a zvýšenie stability paletovaného nákladu.Preložka vytvorí pevnú medzivrstvu, vďaka ktorej sa tlak rozloží rovnomernejšie, balenie lepšie drží tvar a výrobky sa menej posúvajú. Je ideálna do skladov, výroby aj e-commerce expedície – všade tam, kde chceš mať tovar bezpečne zafixovaný a chránený. 2VVL je idealna pre nizke zatazenie 3VVL je univerzálna voľba pre väčšinu aplikácií, 5VVL odporúčame pri vyššej záťaži, ťažšom tovare alebo paletovaní, kde je potrebná maximálna pevnosť.
Množstevné zľavy až -8 %
Kartónové preložky AJAX trojvrstvové 3VVL 290 × 190 mm
Kartónové preložky z vlnitej lepenky slúžia na oddelenie vrstiev tovaru, spevnenie balenia a ochranu produktov pri skladovaní a preprave. Vhodné do krabíc aj na palety – dostupné v štandardných rozmeroch alebo na mieru.
čítať viac
Na sklade
- 6 variantov
- 1 balenie = 25 ks
|
Na sklade
3,69 €
/ bal
|
|||
|
-5 %
|
-5 %
|
Na sklade
3,51 €
/ bal
|
|
|
-8 %
|
-8 %
|
Na sklade
3,39 €
/ bal
|
- Cena za bal za bal
- Cena za kus 0,15 € za ks
- Cena bez DPH 3,00 € bez DPH
- Cena 3,69 € s DPH
| DPD kuriér na adresu | 5,00 € |
|---|---|
| Paletová doprava | 15,00 € |
| Osobný odber AJAX | Zdarma |
| Platba kartou, Google Pay alebo Apple Pay | Zdarma |
|---|---|
| Na dobierku pre DPD kuriér | 1,00 € |
| Na dobierku pre paletovú dopravu | 1,00 € |
| Zaplatiť u predajcu | Zdarma |
-
Vrátenie tovaru do 30 dní
Popis vrátenia -
Bezpečná platba
Popis platby
-
1 bal = 25 ks
-
Dĺžka 290 mm
-
Šírka 190 mm
-
Gramáž 320g/m2
-
Ekologické prevedenie Áno
-
Antistatické prevedenie Nie
-
Farba Hnedá
-
Počet vrstiev 3
-
Merná jednotka bal
-
Typ lepidla Vodné sklo
-
Materiál Papier
Varianty produktu
Kartónové preložky AJAX trojvrstvové 3VVL 6 variantov
-
VariantRozmerBalenieDostupnosťod 1 balod 3 bal-5 %od 6 bal-8 %MnožstvoDetail
-
Variant
Preložky 290 × 190 mm
Rozmer290 × 190 mmBalenie1 bal / 25 ksDostupnosťNa skladeMnožstvoCena spolu- Cena za bal 1 bal / 25 ks
- Cena za kus 0,15 € / ks
- Cena bez DPH 3,00 € bez DPH
- Cena 3,69 € s DPH
DetailTechnická špecifikácia Kartónové preložky AJAX trojvrstvové 3VVL 290 × 190 mm
-
1 bal = 25 ks
-
Dĺžka 290 mm
-
Šírka 190 mm
-
Gramáž 320g/m2
-
Ekologické prevedenie Áno
-
Antistatické prevedenie Nie
-
Farba Hnedá
-
Počet vrstiev 3
-
Merná jednotka bal
-
Typ lepidla Vodné sklo
-
Materiál Papier
-
Variant
Preložky 390 × 290 mm
Rozmer390 × 290 mmBalenie1 bal / 25 ksDostupnosťNa skladeMnožstvoCena spolu- Cena za bal 1 bal / 25 ks
- Cena za kus 0,18 € / ks
- Cena bez DPH 3,75 € bez DPH
- Cena 4,61 € s DPH
DetailTechnická špecifikácia Kartónové preložky AJAX trojvrstvové 3VVL 390 × 290 mm
-
1 bal = 25 ks
-
Dĺžka 390 mm
-
Šírka 290 mm
-
Gramáž 320g/m2
-
Ekologické prevedenie Áno
-
Antistatické prevedenie Nie
-
Farba Hnedá
-
Počet vrstiev 3
-
Merná jednotka bal
-
Typ lepidla Vodné sklo
-
Materiál Papier
-
Variant
Preložky 590 × 390 mm
Rozmer590 × 390 mmBalenie1 bal / 25 ksDostupnosťNa skladeMnožstvoCena spolu- Cena za bal 1 bal / 25 ks
- Cena za kus 0,22 € / ks
- Cena bez DPH 4,50 € bez DPH
- Cena 5,54 € s DPH
DetailTechnická špecifikácia Kartónové preložky AJAX trojvrstvové 3VVL 590 × 390 mm
-
1 bal = 25 ks
-
Dĺžka 590 mm
-
Šírka 390 mm
-
Gramáž 320g/m2
-
Ekologické prevedenie Áno
-
Antistatické prevedenie Nie
-
Farba Hnedá
-
Počet vrstiev 3
-
Merná jednotka bal
-
Typ lepidla Vodné sklo
-
Materiál Papier
-
Variant
Preložky 800 × 600 mm
Rozmer800 × 600 mmBalenie1 bal / 25 ksDostupnosťNa skladeMnožstvoCena spolu- Cena za bal 1 bal / 25 ks
- Cena za kus 0,43 € / ks
- Cena bez DPH 8,75 € bez DPH
- Cena 10,76 € s DPH
DetailTechnická špecifikácia Kartónové preložky AJAX trojvrstvové 3VVL 800 × 600 mm
-
1 bal = 25 ks
-
Dĺžka 800 mm
-
Šírka 600 mm
-
Gramáž 320g/m2
-
Ekologické prevedenie Áno
-
Antistatické prevedenie Nie
-
Farba Hnedá
-
Počet vrstiev 3
-
Merná jednotka bal
-
Typ lepidla Vodné sklo
-
Materiál Papier
-
Variant
Preložky 1200 × 800 mm
Rozmer1200 × 800 mmBalenie1 bal / 25 ksDostupnosťNa skladeMnožstvoCena spolu- Cena za bal 1 bal / 25 ks
- Cena za kus 0,57 € / ks
- Cena bez DPH 11,50 € bez DPH
- Cena 14,15 € s DPH
DetailTechnická špecifikácia Kartónové preložky AJAX trojvrstvové 3VVL 1200 × 800 mm
-
1 bal = 25 ks
-
Dĺžka 1200 mm
-
Šírka 800 mm
-
Gramáž 320g/m2
-
Ekologické prevedenie Áno
-
Antistatické prevedenie Nie
-
Farba Hnedá
-
Počet vrstiev 3
-
Merná jednotka bal
-
Typ lepidla Vodné sklo
-
Materiál Papier
-
Variant
Preložky 1200 × 1000 mm
Rozmer1200 × 1000 mmBalenie1 bal / 25 ksDostupnosťNa skladeMnožstvoCena spolu- Cena za bal 1 bal / 25 ks
- Cena za kus 0,71 € / ks
- Cena bez DPH 14,50 € bez DPH
- Cena 17,84 € s DPH
DetailTechnická špecifikácia Kartónové preložky AJAX trojvrstvové 3VVL 1200 × 1000 mm
-
1 bal = 25 ks
-
Dĺžka 1200 mm
-
Šírka 1000 mm
-
Gramáž 320g/m2
-
Ekologické prevedenie Áno
-
Antistatické prevedenie Nie
-
Farba Hnedá
-
Počet vrstiev 3
-
Merná jednotka bal
-
Typ lepidla Vodné sklo
-
Materiál Papier